HISTORIA JEDNOSTKI OSP

Szanowni Państwo !!!

Historia każdej jednostki OSP to bardzo ważny element w budowaniu jej wizerunku i przyszłego rozwoju, dlatego w imieniu wszystkich członków naszego stowarzyszenia zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w udostępnieniu wszelkich materiałów związanych z funkcjonowaniem jednostki OSP w Wolicy Piaskowej. Zapiski, notatki fotografie oraz wiedza jaką posiadają Państwo będzie dla nas nieocenionym źródłem do stworzenia wspaniałej kroniki jednostki OSP. Powyższe materiały można przekazać osobiście, lub udostępnić w celu wykonania duplikatu czy kserokopii. Za wszelką pomoc z góry dziękujemy. Posiadane materiały, dokumenty czy informacje przekazać państwo mogą dh Bogusławowi Drozd nr tel. 600 257 201.

Podziel się na:
  • Google Bookmarks